Top

Pozycjonowanie Siedlce

SeoFly / Kontakt / Pozycjonowanie Siedlce

Starania o nowych klientów jest bardzo rozsądnie zacząć od pozycjonowania strony internetowej. Dobra widoczność w wynikach organicznych Google jest świetnym źródłem na pozyskiwanie wartościowych zapytań. Prowadząc firmę w Siedlcach lub w najbliższej okolicy, możesz dać się znaleźć potencjalnym klientom, którzy poszukują przede wszystkim obiektywnych propozycji produktów i usług w Google, a niekoniecznie podsuwane tam reklamy. Skontaktuj się z nami i daj znać, że Twój główny rynek to Siedlce – wrócimy z bardzo atrakcyjną ofertą pozycjonowania lokalnego i nie tylko!

Pozycjonowanie stron www Siedlce – poznaj nas

Mamy duże doświadczenie – nasza agencja powstała w 2013 roku, dołączając do grupy agencji marketingowych zainicjowanej w 2009 roku.

Wspieramy kompleksowo – SeoFly należy do grupy Good One współtworzonej przez agencją, działające na takich polach jak public relations, social media, IT – zapraszamy do zapoznania się z Good One PR oraz Social Lama. Dzięki temu, pomagamy również na polach wykraczających poza SEO/SEM.

Zapewniamy bezpieczeństwo strony – proponujemy umowę przygotowaną z myślą o interesie Klienta – przyjmujemy czas nieokreślony, nie wymuszając długoterminowej współpracy, zobowiązujemy się do realizowania wyłącznie jakościowych działań bezpiecznych dla pozycjonowanej strony i gwarantujemy transparentne raportowanie wszystkich aktywności.

Proponujemy atrakcyjne warunki rozliczenie we współpracy z nami może być uzależnione od uzyskiwanych wyników. Ponadto, dla klientów z Siedlec mogą przewidzieliśmy rabat 50% przez 2 pierwsze miesiące działań SEO.

  Wybierz orientacyjny budżet miesięczny:


  Prowadzisz firmę w Siedlcach? Zapytaj o naszą ofertę na pozycjonowanie strony

  pozycjonowanie

  Działania rozpoczynamy od wykonania kompleksowego audytu strony internetowej oraz jej dotychczasowego profilu linków

  Masz negatywne doświadczenia z agencją SEO? Nie ma problemu, realizujemy również zdejmowanie filtrów oraz doradzamy jakie decyzje biznesowe warto podjąć, aby Twoja firma rozwijała się w Internecie (poczytaj o naszym doradztwie dla firm)

  Jeśli znalazłeś nas pod hasłem, np. pozycjonowanie Siedlce – to znak, że może Cię interesować pozycjonowanie lokalne – w tym zakresie stworzymy, zoptymalizujemy i będziemy zarządzać firmową wizytówką w Google Maps, która jest niezbędna, aby dotrzeć do lokalnych klientów

  Proponujemy umowę na czas nieokreślony

  Audyt strony znajduje się w cenie oferty

  W transparentny sposób raportujemy, co robimy oraz jakie linki zdobywamy

  Zapewniamy bezpośredni dostęp do specjalisty SEO, który dowodzi większym zespołem

  Wybór fraz jest u nas swobodny i podyktowany potencjałem biznesowym

  Oferujemy obsługę na wyłączność w branży Klienta

  Wyniki pozycjonowania można sprawdzić w każdej chwili

  Dysponujemy stale rozwijanym zapleczem własnych mediów internetowych

  pozycjonowanie stron www

  Case Studies

  Mówią o nas

  Velis
  Real estate tech

  Polecam firmę SeoFly, która prowadziła dla nas działania z zakresu pozycjonowania oraz kampanii Google Ads na rynkach Emiratów Arabskich, a także w krajach Europy Zachodniej: Wielkiej Brytanii oraz Niemczech. Współpracę oceniamy pozytywnie, pracownicy SeoFly wykazują się dużym zaangażowaniem oraz wiedzą. Rekomendujemy powierzenie działań z zakresu SEO i SEM firmie SeoFly.

  Paweł Molendowski
  Dział Marketingu i Reklamy OXIMO

  Ponad 4-letnią współpracę z agencją SeoFly oceniamy bardzo dobrze. Firma realizowała dla nas działania z zakresu pozycjonowania strony www oraz kampanii reklamowej w Google Ads. Z pracownikami agencji zawsze mieliśmy dobry kontakt, a ich pracę cechowało rzetelne podejście oraz skrupulatność.

  Podsumowując, nasze doświadczenie z SeoFly jest bardzo pozytywne.

  oryginalny sok
  Krystian Krystoforski
  Krystian Krystoforski Manager ds. Marketingu i PR w ORYGINALNY SOK

  Nasza współpraca z agencją SeoFly sięga stycznia 2019 roku.

  Agencji powierzyliśmy działania z zakresu SEO strony internetowej ww.oryginalnysok.pl oraz okazjonalną promocję w ramach kampanii Google Ads.

  SeoFly przez cały czas współpracy utrzymuje dużą rzetelność i efektywność, jednocześnie z agencją jest dobry kontakt i sprawna komunikacja, co sobie bardzo cenimy u partnera biznesowego.

  Podsumowując, współpracę z SeoFly oceniamy pozytywnie i polecamy ją każdej potencjalnej zainteresowanej firmie.