Top

My w mediach

SeoFly / My w mediach
case study pozycjonowanie stron

Case Study – Pozycjonowanie stron – Korneliusz Smolik na Semcore.pl

Case study pozycjonowania strony Semcore.pl to dobry dowód na to, że w SEO ogromne znaczenie ma systematyczność oraz cierpliwość w prowadzeniu działań. Agencja stworzyła ponad tysiąc obszernych publikacji, co wymagało ogromnego nakładu pracy, a nie gwarantowało automatycznego sukcesu. To jest częsty problem, gdy po kilku merytorycznych wpisach firma odpuszcza starania o jakościowy content.

metatagi

Meta tagi. Co powinieneś o nich wiedzieć? – Korneliusz Smolik na Chcenawczoraj.pl

Powiedzenie „skoro nie ma Cię w internecie, to nie istniejesz” jest oczywiście przesadą, ale jeśli chodzi o biznes – to często święta prawda. Jednym z elementów, od którego może zależeć popularność Twojej strony w sieci, są meta tagi. Warto im się bliżej przyjrzeć, dlatego wyjaśniamy, dlaczego lepiej tego nie lekceważyć. Przy okazji rozprawimy się też z kilkoma mitami.

jaki system CMS

Jaki system CMS będzie najlepszy dla Twojej strony internetowej – Mariusz Jałyński na Adpublica.pl

Strona internetowa jest miejscem, w którym możemy przedstawić nasze treści innym osobom. W zależności od jej przeznaczenia może mieć różną budowę i zawierać dowolne elementy. Jednak stworzenie zarówno strony firmowej, jak i bloga osoby prywatnej nie jest łatwym zadaniem.

kluczowe czynniki mające wpływ na indeksowanie

Kluczowe czynniki mające wpływ na prawidłowe indeksowanie się strony internetowej – Mariusz Jałyński na Afterweb.pl

Działanie strony internetowej ma bezpośredni wpływ na stan jej zaindeksowania, który jest procesem polegającym na zebraniu zawartości strony internetowej i przedstawieniu jej w wyszukiwarce. W trakcie indeksowania wszystkie treści, grafiki oraz linki trafiają do indeksu, który jest bazą danych.

Jak pozyskiwać klientów dla agencji digital(1)

Jak pozyskiwać klientów dla agencji digital – Korneliusz Smolik na Whitepress.pl

Pozyskiwanie klientów agencji w branży digital to niełatwe zadanie. Jak trafić do odpowiedniej grupy docelowej i przekonać potencjalnych klientów do skorzystania właśnie z Twoich usług? W tym artykule znajdziesz przydatne wskazówki.

Rozwój biznesu w sieci

Rozwój biznesu w sieci – pora także na Twoją firmę – Daniel Sierocki na Nowa-sprzedaz.pl

Ostatnie miesiące okazały się niełatwym czasem dla firm i przedsiębiorców. Nałożone obostrzenia, spadek popytu i towarzyszące sprzedaży zakazy zmieniły rynek i zachowania konsumenckie na długie miesiące. Przedsiębiorcy stanęli przed wieloma wyzwaniami i problemami.

seo-podczas-zmiany-strony

Jak nie zepsuć SEO podczas zmiany strony internetowej ? – Mariusz Jałyński na Senuto.pl

Strona internetowa jest miejscem, w którym przedstawiamy naszą ofertę potencjalnym klientom. To jak ona się prezentuje, wpływa na postrzeganie naszej firmy. Dlatego jej zmiana jest procesem, który daje duże możliwości i ma znaczący wpływ na dalsze funkcjonowanie biznesu.