Top

My w mediach

SeoFly / My w mediach
jak nie zepsuć sobie SEO

Jak nie zepsuć sobie SEO? 4 kroki do budowania biznesu w wyszukiwarkach – Mariusz Jałyński na Oohmagazine.pl

Samo posiadanie strony internetowej nie jest gwarancją sukcesu, bowiem dopiero początkiem drogi w prowadzeniu działań promujących daną markę. To dopiero za sprawą SEO strona internetowa może zacząć sprzedawać przy umiarkowanych nakładach na marketing w sieci. Dlatego ważne jest, żeby było ono przeprowadzone w prawidłowy i skuteczny sposób.

barcamp seopoland

5 Sposobów na zepsucie sobie SEO – Barcamp SEOPOLAND 2023

Posiadanie strony internetowej wiąże się z ciągłym rozwojem również pod kątem SEO. Jednak zanim podejmie się decyzję o optymalizacji strony i wdrożeniu innych elementów istotnych dla wyszukiwarek warto zapoznać się z błędami, które mogą zaszkodzić stronie internetowej. Pozwoli to w znacznym stopniu zaoszczędzić czas i pieniądze potrzebne na naprawienie sytuacji.- Mariusz Jałyński, Manager SEO w Agencji SeoFly.

Wpływ połączenia WordPressa z AI na SEO - WordCamp Gliwice 2023 Mriusz Jałyński

Wpływ połączenia WordPressa z AI na SEO – WordCamp Gliwice 2023

Dzisiaj dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji, WordPress ma o wiele większe możliwości niż dotychczas. Istnieje obecnie wiele wtyczek bazujących na AI, które mogą w znacznym stopniu rozbudować stronę internetową o nowe funkcjonalności. Dzięki dobrym praktykom obejmującym: testy, analizę i optymalizację będziemy mieć pewność, że WordPress połączony ze sztuczną inteligencją pozwoli poprawić widoczność strony oraz jej kondycję. – Mariusz Jałyński, Manager SEO w Agencji SeoFly.

Pozycjonowanie, seo i linkbuilding poradnik

Pozycjonowanie, SEO i link building — poradnik dla przedsiębiorców cz. 1

Mówiąc inaczej, dbanie o SEO w wymiarze praktycznym oznacza wdrożenie wielu dobrych praktyk, które pomogą nam nie tylko w pozycjonowaniu, ale również na wielu innych polach. Warto to robić i do tego zachęcam” – radzi Korneliusz Smolik, CEO w Agencji SeoFly.

Podcast oferteo

Czy ChatGPT zrewolucjonizuje rynek marketingu? Korneliusz Smolik dla Oferteo

W ostatnim czasie coraz więcej mówi się o rozwiązaniu Microsoftu i tym jak może zmienić postrzeganie marketingu.Jaka jest rola SEO w dzisiejszym budowaniu brandu i na co zwracać uwagę przy wyborze agencji obsługującej firmowe kampanie? O tym wszystkim opowiada Korneliusz Smolik, współzałożyciel agencji Seofly, zajmującej się pozycjonowaniem SEO.

kompendium wiedzy o polskich agencjach digital marketingowych

Kompendium wiedzy o polskich agencjach digital marketingowych – Korneliusz Smolik w Ebooku Whitepress

Poznaj branżę od podszewki. Ten e-book sprawi, że bez problemu założysz agencję marketingową lub jeśli masz już firmę zajmującą się digital marketingiem, wyniesiesz ją na wyżyny. Niezależnie od tego, na jakim etapie jesteś, koniecznie się z nim zapoznaj.

co zmieni się w seo 2023

Co zmieni się w SEO i linkbuilding w najbliższych latach? – Korneliusz Smolik i Krzysztof Radzikowski na Blog.majestic.com

Prognozy dla branży SEO w 2023r to w zasadzie temat rzeka, w którym prym wiodą takie zagadnienia jak rosnące znaczenie AI. Ja chciałbym jednak zwrócić uwagę na nieco mniej ,,gorące” zagadnienia, to znaczy nowe formy składania zapytań do Google czyli tzw. ,,visual search” oraz ,,voice search”. W coraz bardziej obrazkowej rzeczywistości, grafika czy fotografia mogą stanowić punkt wyjścia dla naszych poszukiwań informacji.

na czym polega optymalizacja

Na czym polega optymalizacja strony internetowej i na co zwrócić uwagę? – Mariusz Jałyński na Bluecactus.pl

Docieranie do klientów w wyszukiwarce Google może być realizowane za pośrednictwem różnych kanałów. Wyróżnia się tutaj 2 najważniejsze: kampanie Google Ads oraz organiczne wyniki wyszukiwania. W każdym z nich ogromne znaczenie ma zawartość strony internetowej, która przekłada się na uzyskiwane wyniki odwiedzin oraz sprzedaży.

case study pozycjonowanie stron

Case Study – Pozycjonowanie stron – Korneliusz Smolik na Semcore.pl

Case study pozycjonowania strony Semcore.pl to dobry dowód na to, że w SEO ogromne znaczenie ma systematyczność oraz cierpliwość w prowadzeniu działań. Agencja stworzyła ponad tysiąc obszernych publikacji, co wymagało ogromnego nakładu pracy, a nie gwarantowało automatycznego sukcesu. To jest częsty problem, gdy po kilku merytorycznych wpisach firma odpuszcza starania o jakościowy content.

metatagi

Meta tagi. Co powinieneś o nich wiedzieć? – Korneliusz Smolik na Chcenawczoraj.pl

Powiedzenie „skoro nie ma Cię w internecie, to nie istniejesz” jest oczywiście przesadą, ale jeśli chodzi o biznes – to często święta prawda. Jednym z elementów, od którego może zależeć popularność Twojej strony w sieci, są meta tagi. Warto im się bliżej przyjrzeć, dlatego wyjaśniamy, dlaczego lepiej tego nie lekceważyć. Przy okazji rozprawimy się też z kilkoma mitami.

jaki system CMS

Jaki system CMS będzie najlepszy dla Twojej strony internetowej – Mariusz Jałyński na Adpublica.pl

Strona internetowa jest miejscem, w którym możemy przedstawić nasze treści innym osobom. W zależności od jej przeznaczenia może mieć różną budowę i zawierać dowolne elementy. Jednak stworzenie zarówno strony firmowej, jak i bloga osoby prywatnej nie jest łatwym zadaniem.

kluczowe czynniki mające wpływ na indeksowanie

Kluczowe czynniki mające wpływ na prawidłowe indeksowanie się strony internetowej – Mariusz Jałyński na Afterweb.pl

Działanie strony internetowej ma bezpośredni wpływ na stan jej zaindeksowania, który jest procesem polegającym na zebraniu zawartości strony internetowej i przedstawieniu jej w wyszukiwarce. W trakcie indeksowania wszystkie treści, grafiki oraz linki trafiają do indeksu, który jest bazą danych.

Jak pozyskiwać klientów dla agencji digital(1)

Jak pozyskiwać klientów dla agencji digital – Korneliusz Smolik na Whitepress.pl

Pozyskiwanie klientów agencji w branży digital to niełatwe zadanie. Jak trafić do odpowiedniej grupy docelowej i przekonać potencjalnych klientów do skorzystania właśnie z Twoich usług? W tym artykule znajdziesz przydatne wskazówki.

Rozwój biznesu w sieci

Rozwój biznesu w sieci – pora także na Twoją firmę – Daniel Sierocki na Nowa-sprzedaz.pl

Ostatnie miesiące okazały się niełatwym czasem dla firm i przedsiębiorców. Nałożone obostrzenia, spadek popytu i towarzyszące sprzedaży zakazy zmieniły rynek i zachowania konsumenckie na długie miesiące. Przedsiębiorcy stanęli przed wieloma wyzwaniami i problemami.

seo-podczas-zmiany-strony

Jak nie zepsuć SEO podczas zmiany strony internetowej ? – Mariusz Jałyński na Senuto.pl

Strona internetowa jest miejscem, w którym przedstawiamy naszą ofertę potencjalnym klientom. To jak ona się prezentuje, wpływa na postrzeganie naszej firmy. Dlatego jej zmiana jest procesem, który daje duże możliwości i ma znaczący wpływ na dalsze funkcjonowanie biznesu.