Top

Klienci

SeoFly / Klienci

Zaufali Nam

cmgamma
mocsokow
coccodrillo
krajmed
true
veolia
promedion
vekamaf
mri
dynamic
wymianaopon
doerken
klient2
karino
tolen
majormaker
ac
gizo
subway
sokolka
venifloor
coderslab
mcx
kidspace
intrum
funtronic
farma
oximo
sklepraczkujemy
sigtax
purablue
optima
cee
sklepkolka
aid
hairlab
gamitlab
wist
cichocki
zdrowo
puchatek
saldo
campery
lawoman
mazurska
optomedica
ciuchcia
prestige

Referencje

Polecam firmę SeoFly, która prowadziła dla nas działania z zakresu pozycjonowania oraz kampanii Google Ads na rynkach Emiratów Arabskich, a także w krajach Europy Zachodniej: Wielkiej Brytanii oraz Niemczech. Współpracę oceniamy pozytywnie, pracownicy SeoFly wykazują się dużym zaangażowaniem oraz wiedzą. Rekomendujemy powierzenie działań z zakresu SEO i SEM firmie SeoFly.

Velis
Real estate tech

Ponad 4-letnią współpracę z agencją SeoFly oceniamy bardzo dobrze. Firma realizowała dla nas działania z zakresu pozycjonowania strony www oraz kampanii reklamowej w Google Ads. Z pracownikami agencji zawsze mieliśmy dobry kontakt, a ich pracę cechowało rzetelne podejście oraz skrupulatność.

Podsumowując, nasze doświadczenie z SeoFly jest bardzo pozytywne.

Paweł Molendowski
Dział Marketingu i Reklamy OXIMO

Nasza współpraca z agencją SeoFly sięga stycznia 2019 roku.

Agencji powierzyliśmy działania z zakresu SEO strony internetowej ww.oryginalnysok.pl oraz okazjonalną promocję w ramach kampanii Google Ads.

SeoFly przez cały czas współpracy utrzymuje dużą rzetelność i efektywność, jednocześnie z agencją jest dobry kontakt i sprawna komunikacja, co sobie bardzo cenimy u partnera biznesowego.

Podsumowując, współpracę z SeoFly oceniamy pozytywnie i polecamy ją każdej potencjalnej zainteresowanej firmie.

Krystian Krystoforski
Krystian Krystoforski Manager ds. Marketingu i PR w ORYGINALNY SOK

We worked with the SeoFly agency from June 2021 to launch the Good Food Institute Europe’s first ever website.

SeoFly helped us with general best practice, sharing advice on things such as content length, as well as conducting keyword research and providing tailored suggestions for each web page.

They were incredibly helpful throughout the website build, and were always available to answer our questions.

A particular highlight was the website audit they produced, with a comprehensive list of advice on every aspect of our website, helping to optimize it both in terms of search and user experience. We implemented all of these recommendations, and saw positive results.

In all, SeoFly were a pleasure to work with and we would highly recommend their services.

Sophie Armour
Communications Manager The Good Food Institute Europe

Z SeoFly Współpracowaliśmy przy pozycjonowaniu naszego portalu B2B platformaopon.pl.

SeoFly wyróżnia się wśród innych firm na rynku zaangażowaniem i stałym kontaktem z klientem.

Polecam współpracę z SeoFly, gdyż niezależnie od branży czy budżetu, podchodzą elastycznie do ustalonych zadań, mając zawsze na uwadze realizację celów.

Małgorzata Dobrowolska
Specjalista ds. marketingu w Polskie Zakłady Oponiarskie

Agencja SeoFly realizuje dla nas działania z zakresu SEO na rynkach zagranicznych: w Japonii, USA i Francji.

Przekłada się to na zadowalające wyniki sprzedażowe i wspiera całościowy rozwój naszego biznesu.

Polecamy współpracę z p. Kamilem Mazurukiem i p. Korneliuszem Smolikiem.

Tomasz Sienkiewicz
Manufaktura Czekolady Sp. z o.o.

Krajmed Centrum Medyczne znajduje się w Warszawie i od ponad 26 lat pomaga pacjentom ze schorzeniami laryngologicznymi. Z firmą SeoFly współpracujemy już kilka lat przy pozycjonowaniu naszej strony internetowej oraz kampania Adwords. Bardzo dobry stały kontakt, rzetelność, profesjonalizm i bezproblemowe podejście do klienta to naszym zdaniem cechy wyróżniające SeoFly. Zawsze możemy liczyć na fachową pomoc programistyczną i doradztwo przy wprowadzaniu zmian na stronie, czy zmianie całego layoutu.

Rekomendujemy Agencję SeoFly jako profesjonalnego partnera w zakresie promowania firmy w internecie. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i liczymy na dalsze owocne działania.

Krzysztof Bączek
Manager Operacyjny Koordynator IT w Krajmed

Thank you for your hard work in improving and developing our online presence. With your help we are exploring more business opportunities in Poland every year.

Irina Lescika
Vekamaf

Z agencją SeoFly rozpoczęliśmy współpracę w styczniu 2019 roku. Działania agencji polegały na kompleksowej obsłudze SEO, a z czasem zostały rozszerzone o cykliczne kampanie reklamowe Google Ads.

We współpracy z SeoFly cenimy sobie bardzo dobrą komunikację oraz profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków. Wszystko, co robią jest transparentne i klarownie tłumaczone i, co najważniejsze, przekłada się na uzyskiwanie pozytywnych wyników na rzecz projektu.

Polecam współpracę z SeoFly.

Mariola Malicka
Prezes Zarządu CMGAMMA

Z przyjemnością odnoszę się do SeoFly, firmy branży SEO, z którą współpracowaliśmy przez około rok. Z uwagi na zwiększone zainteresowanie, jakiego doświadczyliśmy w ciągu ostatnich kilku lat, postanowiliśmy poprawić ranking naszej strony internetowej watermodelling.com.au. Firma SeoFly okazała się świetnym wyborem, a jej pracownicy pomogli nam zoptymalizować stronę na rynek australijski. Dzięki naszej współpracy z SeoFly dowiedzieliśmy się także wielu nowych rzeczy o strategiach i działaniach z zakresu SEO, które pomogą nam wygenerować większy ruch na naszej stronie, co bardzo sobie cenimy.

Serdecznie polecam firmę SeoFly, jeśli chcesz zadbać o swoje potrzeby związane z SEO. Jestem przekonana, że jej pracownicy dodadzą nowej jakości i wartości Twojemu biznesowi. Jeżeli masz jakieś pytania lub chcesz porozmawiać ze mną o moich doświadczeniach oraz odczuciach o współpracy z SeoFly, zapraszam do kontaktu.

Monika Balicki
Director of Water Modelling Solutions

Z firmą SeoFly współpracowaliśmy przy pozycjonowaniu strony internetowej jednego z naszych produktów w wyszukiwarce Google.com. Firma SeoFly sumiennie i terminowo wywiązywała się ze swoich obowiązków. Jej działania charakteryzowały się profesjonalizmem oraz kompleksowym podejściem.

Nasza współpraca przebiegała sprawnie oraz z dużym zaangażowaniem, dlatego rekomendujemy firmę SeoFly jako eksperta w swojej branży i polecamy współpracę.

Artur Czemiel
CEO spółki Aexol

SeoFly to bardzo solidny partner, który sprawdził się na polu współpracy z zakresu SEO. Komunikacja z agencją jest jak najbardziej OK, każde działanie z ich strony jest transparentne i przemyślane, co pozwala uzyskać odpowiednie rezultaty. Polecam!

Sebastian Jakubecki
Właściciel agencji reklamowej 4e