Top

Zespół

SeoFly / Zespół

Pomożemy Ci rozwinąć biznes i zdobyć nowych Klientów!

Nasza firma specjalizuje się w obszarze SEO/SEM, wspierając klientów w rozwoju ich serwisów internetowych, biznesu, promocji produktów, usług oraz inicjatyw. Jesteśmy oficjalnym Partnerem Google, co potwierdza specjalny certyfikat, dotyczący tworzenia i zarządzania kampaniami Ads.

mkdf-team-image

Korneliusz Smolik

CEO

Współzałożyciel agencji i człowiek od wszystkiego. Z chęcią odpowie na każde pytanie dotyczące naszej pracy oraz projektów.

mkdf-team-image

Kamil Mazuruk

CMO

Współzałożyciel i osoba odpowiedzialna za wsparcie biznesów w tworzeniu skutecznych strategii marketingowych i sprzedażowych.

mkdf-team-image

Katarzyna Mońka

BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE

W codziennej pracy odpowiada za pierwszy kontakt z klientem, doradztwo oraz tworzenie ofert i strategii.

mkdf-team-image

Jakub Kuszyński

MANAGER SEO

Zawodowy SEOwiec od 2008 roku. Lubi niestandardowe problemy i nietuzinkowe rozwiązania. Miłośnik trudnych i konkurencyjnych branż, technicznego SEO oraz łączenia praktycznego wykorzystania danych analitycznych na rzecz realizacji celów Klienta.

mkdf-team-image

Mariusz Jałyński

MANAGER SEO

Specjalista Seo z 7 letnim doświadczeniem zajmujący się pozycjonowaniem stron internetowych, administracją stronami klientów oraz rozwojem serwisów wewnętrznych.

mkdf-team-image

Daniel Sierocki

MANAGER GOOGLE ADS

Certyfikowany specjalista Google Ads z ponad 9-letnim doświadczeniem. Zajmuje się budowaniem strategii, prowadzeniem i optymalizacją kampanii reklamowych

mkdf-team-image

Jakub Piasecki

GOOGLE ADS SPECIALIST

Od kilku lat certyfikowany specjalista Google Ads, zajmuje się budowaniem i optymalizacją kampanii. Stawia na komunikacje i zrozumienie biznesu klienta.

mkdf-team-image

Robert Sawicki

GRAPHIC DESIGNER

Z grafiką zawodowo związany od 2010 r. Pasjonat kreatywności w każdej postaci. Specjalizuje się w kreacji marki, web designie oraz animacji a ``print`` nie ma przed nim żadnych tajemnic.

mkdf-team-image

Krzysztof Radzikowski

Specjalista R&D SEM(SEO/PPC)

Programista, analityk, praktykant technicznego SEO. Zaprzyjaźniony z AI nim jeszcze to stało się modne 🙂

mkdf-team-image

Kinga Darda

SEO Specialist

W codziennej pracy zajmuje się pozycjonowaniem stron. Prowadzi wnikliwe analizy pozycji stron swoich klientów w wyszukiwarce, odpowiada za optymalizację stron pod kątem SEO oraz na bieżąco służy wsparciem dla klientów, którzy się do nas zgłaszają.

mkdf-team-image

Kinga Szacuń

Frontend Web developer

Programistka z ogromną pasją do kodowania. Tworzy strony www i sklepy internetowe, tak aby każdy klient był zadowolony. Lubi kontakt z ludźmi, więc współpraca podczas tworzenia projektu przebiega w wesołej atmosferze.

Partnerstwa i certyfikacje

IAB Polska

prestashop experts

prestashop experts

CookieBot