Top

Aidienstleistungen.de

SeoFly / Aidienstleistungen.de
Aidienstleistungen.de
Tworzenie stron www

Zadanie

Stworzenie nowej strony internetowej zgodnej z zasadami SEO dla klienta z branży przeprowadzkowej, który ma swoją firmę w Monachium. Strona musiała więc nie tylko być zgodna z zasadami SEO, ale również być dostosowana do rygorystycznych wymagań niemieckiej polityki prywatności.

Klient już od paru miesięcy prowadził u nas działania SEO dla swojej starej strony, która jednak nie była zbyt dobrze przystosowana pod SEO, jak i pod politykę prywatności. Brakowało w niej również odpowiednio rozbudowanych treści.

Prawdziwym wyzwaniem było dostosowanie formularza kontaktowego (a w szczególności możliwości wysyłania plików) tak, aby wszystkie normy prawne były spełniane.

W założeniu strona ma pełnić funkcję informacyjną (opisy usług), reprezentacyjną (dodane zdjęcia z pracy oraz dane kontaktowe) oraz być atrakcyjna dla użytkownika.

Rozwiązanie

Pierwszym krokiem było wybranie odpowiedniego szablonu, który dawałby możliwość zainstalowania potrzebnych wtyczek pomagających w spełnianiu wymagań polityki prywatności oraz byłby odpowiednio modyfikowalny w kontekście działań SEO.

Analiza lokalnej konkurencji wykazała, że pierwotna strona Klienta miała za mało treści, która jest kluczowa, jeśli chodzi o SEO. We współpracy z copywriterem zostały stworzone nowe teksty, które były nie tylko informacyjne, ale również zoptymalizowane pod wybrane wcześniej słowa kluczowe.

Strona została stworzona na WordPressie. Wybór tego CMS-a podyktowany był przede wszystkim tym, że pozwala on na wiele modyfikacji oraz jest wyjątkowo intuicyjny w obsłudze dla niedoświadczonych użytkowników – dzięki temu w przyszłość Klient będzie sam mógł bez przeszkód zmieniać treści.

Dzięki instalacji specjalnych wtyczek mogliśmy dostosować szablon – przede wszystkim do wymagań niemieckiej polityki prywatności oraz pod względem SEO.

Efekt

Strona jest bardziej przyjazna dla użytkowników, zgodna z zasadami SEO oraz niemieckim prawem dotyczącym przetwarzania danych osobowych.

Dzięki naszym działaniom SEO strona sukcesywnie jest coraz bardziej widoczna na rynku niemieckim.

Wykonaj bezpłatny audyt SEO swojej strony już Teraz!
Wprowadź adres URL swojej strony głównej lub dowolnej strony w swojej domenie i otrzymaj raport o jej działaniu w ciągu 30 sekund.


Date