Top

Campery4u.pl

SeoFly / Campery4u.pl
Campery4u.pl
Tworzenie stron www

Zadanie

Stworzenie nowej strony internetowej zgodnej z wymaganiami klienta świadczącego usługi w zakresie wynajmu kamperów. Oprócz wytycznych ustalonych z klientem strona była zgodna z obowiązującymi standardami SEO.

Od kilku miesięcy realizujemy działania w zakresie pozycjonowania strony internetowej klienta. Lecz dotychczasowa strona uniemożliwiała wdrożenia kluczowych zaleceń optymalizacyjnych mających na celu budowanie widoczności serwisu w wyszukiwarce Google.

Stara strona internetowa była one pagem, który ze względu na swój wiek uniemożliwiał edycję opublikowanej treści oraz przeprowadzenia optymalizacji. Budowa strony nie pozwalała również tworzenie nowych podstron pozwalających w pełni podzielić się ofertą z użytkownikami odwiedzającymi stronę.

Dlatego kluczowym założeniem było zbudowanie nowej strony, która będzie funkcjonalna oraz wygodna w obsłudze dla klienta zarządzającego terminami wynajmu poszczególnych samochodów kempingowych.

Rozwiązanie

Początek działaniom dało zebranie wymagań wobec nowej strony. Na tej podstawie wybrany został szablon będący optymalnym rozwiązaniem pozwalającym pogodzić SEO z wygodą użytkowania i funkcjonalnością.

Strona powstała na CMS WordPress, którego wybór wynikał z przyjaznego interfejsu i dużych możliwości optymalizacyjnych. Przy podjęciu tej decyzji głównie kierowaliśmy się wygodą klienta, który na bieżąco zarządza wolnymi terminami wynajmu pojazdów.

campery 4u terminyW dalszych etapach prac zostały wdrożone przygotowane treści w porozumieniu z klientem podczas tworzenia audytu SEO. Zoptymalizowane teksty zostały uzupełnione o zdjęcia, które wraz z nowym designem strony tworzyły razem spójną i elegancką kompozycję.

Bazując na naszym doświadczeniu i wiedzy wykorzystaliśmy specjalistyczne wtyczki do dostosowania możliwości szablonu pod kątem obowiązujących wymagań SEO.

Efekt

Nowa strona internetowa jest praktyczną wizytówką prowadzonego biznesu, która jest zgodna z zasadami SEO i przyjazna dla użytkowników.

Uruchomienie nowej strony idzie ściśle w parze wraz z prowadzonymi działaniami SEO, które pozwalają budować nie tylko docierać do potencjalnych klientów, lecz również budować wizerunek marki.

Uruchomienie nowej strony w znacznym stopniu przełożyło się na wzrost pozycji i widoczności, co miało pozytywny wpływ na realizację celu biznesowego klienta.

widoczność campery4u

Wykonaj bezpłatny audyt SEO swojej strony już Teraz!
Wprowadź adres URL swojej strony głównej lub dowolnej strony w swojej domenie i otrzymaj raport o jej działaniu w ciągu 30 sekund.


Date