Top

Cmgamma.pl

SeoFly / Cmgamma.pl
Cmgamma.pl
SEO

Zadaniem agencji było pozycjonowanie strony internetowej na wybrane przez klienta słowa kluczowe. W pierwszym miesiącu działań istotne było koordynowanie działań związanych z wdrożeniem nowej wersji strony. Dało to początek pracom związanym z wprowadzeniem strony na poszczególne hasła w wynikach wyszukiwania Google. Dalsze działanie związanie z pozycjonowaniem obejmowały:

– Optymalizacja strony internetowej

– Zapobiegnięcie duplikacji treści na innych domenach

– Przygotowywanie treści na stronę internetową

– Tworzenie treści publikacji w porozumieniu z Klientem

– Dodawanie aktualności w wizytówce Google Maps

– Wykonanie marketingu szeptanego

Prace przyniosły oczekiwane rezultaty. Po wdrożeniu zaleceń optymalizacyjnych i ponownej indeksacji strona zaczęła pojawiać się w top10 na kolejne słowa kluczowe. W pierwszych miesiącach pozycjonowania strona zaczęła znajdować się w czołówce na ponad 60 słów kluczowych. Dalsze prace pozwoliły wprowadzić stronę internetową w TOP10 pozycji na kolejne słowa kluczowe. Działania związane z pozycjonowaniem strony skutkowały również znaczącym wzrostem widoczności po aktualizacji algorytmu Google, która miała miejsce 12-13 marca.

widoczność cmgamma

Wykonaj bezpłatny audyt SEO swojej strony już Teraz!
Wprowadź adres URL swojej strony głównej lub dowolnej strony w swojej domenie i otrzymaj raport o jej działaniu w ciągu 30 sekund.


Date