Top

Pozycjonowanie Marki

SeoFly / Kontakt / Pozycjonowanie Marki

Zastanawiasz się nad zleceniem usługi pozycjonowania strony www? A może już korzystałeś z takiego wsparcia, ale nie jesteś z niego zadowolony? Nie zrażaj się! Pozycjonowanie stron to dziedzina, w której trzeba trafić do odpowiednich specjalistów. Poświęć nam chwilę i poczytaj dlaczego uważamy, że w tym zakresie warto współpracować właśnie z nami. Nasza agencja SEO specjalizuje się w tworzeniu oraz realizowaniu długofalowej strategii zwiększania wejść z wyszukiwarki oraz budowania pozycji rankingowej strony. Jednym z naszych walorów jest lokalne pozycjonowanie stron, dlatego przedsiębiorcy i właściciele stron z Marek pod Warszawą (mazowieckie) mogą na nas liczyć. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj by dowiedzieć się jeszcze więcej!

Dlaczego warto wybrać SeoFly?

Mamy doświadczenie – agencja SeoFly została założona w 2013 roku w ramach grupy marketingowej Good One stworzonej w 2009 roku.

Oferujemy wszechstronne spojrzenie – pracujemy w ramach grupy Good One, w której aktywnych jest 6 różnych agencji, działających w określonych specjalizacjach. Dzięki temu, zapewniamy kompleksową obsługę dla wielu Klientów. Zapoznaj się z naszymi innymi agencjami, np. Good One PR czy Social Lama.

Chronimy Twoją domenę – na każdym polu dbamy o interes Klientów. Przejawia się to m.in. tym, że podpisujemy głównie umowy na czas nieokreślony, a także zobowiązujemy się do dbania o bezpieczeństwo pozycjonowanej domeny. Pod tym kątem opieramy się na tehnikach White Hat SEO i wykluczamy stosowanie jakichkolwiek automatycznych metod pozycjonowania stron, takich jak Systemy Wymiany Linków.

Stawiamy na elastyczne warunki rozliczeń – każda nasza oferta jest dopasowana indywidualnie do potencjalnego Klienta. W efekcie, stosujemy zarówno ryczałtowe modele rozliczeń jak i te, zawierające elementy sucesss fee. Dla klientów z Marek przygotowaliśmy również specjalny upust w wysokości 50% przez 2 pierwsze miesiące pracy agencji.
  Wybierz orientacyjny budżet miesięczny:


  Prowadzisz biznes w Markach? Przygotowaliśmy pozycjonowanie strony w sam raz dla Ciebie

  pozycjonowanie

  Działania rozpoczynamy od wykonania kompleksowego audytu strony internetowej oraz jej dotychczasowego profilu linków

  Masz negatywne doświadczenia z agencją SEO? Nie ma problemu, realizujemy również zdejmowanie filtrów oraz doradzamy jakie decyzje biznesowe warto podjąć, aby Twoja firma rozwijała się w Internecie (poczytaj o naszym doradztwie dla firm)

  Jeśli znalazłeś nas pod hasłem, np. pozycjonowanie Marki – to znak, że może Cię interesować pozycjonowanie lokalne – w tym zakresie stworzymy, zoptymalizujemy i będziemy zarządzać firmową wizytówką w Google Maps, która jest niezbędna, aby dotrzeć do lokalnych klientów

  Proponujemy umowę na czas nieokreślony

  Audyt strony znajduje się w cenie oferty

  W transparentny sposób raportujemy, co robimy oraz jakie linki zdobywamy

  Zapewniamy bezpośredni dostęp do specjalisty SEO, który dowodzi większym zespołem

  Wybór fraz jest u nas swobodny i podyktowany potencjałem biznesowym

  Oferujemy obsługę na wyłączność w branży Klienta

  Wyniki pozycjonowania można sprawdzić w każdej chwili

  Dysponujemy stale rozwijanym zapleczem własnych mediów internetowych

  pozycjonowanie stron www

  Case Studies

  Mówią o nas

  Velis
  Real estate tech

  Polecam firmę SeoFly, która prowadziła dla nas działania z zakresu pozycjonowania oraz kampanii Google Ads na rynkach Emiratów Arabskich, a także w krajach Europy Zachodniej: Wielkiej Brytanii oraz Niemczech. Współpracę oceniamy pozytywnie, pracownicy SeoFly wykazują się dużym zaangażowaniem oraz wiedzą. Rekomendujemy powierzenie działań z zakresu SEO i SEM firmie SeoFly.

  Paweł Molendowski
  Dział Marketingu i Reklamy OXIMO

  Ponad 4-letnią współpracę z agencją SeoFly oceniamy bardzo dobrze. Firma realizowała dla nas działania z zakresu pozycjonowania strony www oraz kampanii reklamowej w Google Ads. Z pracownikami agencji zawsze mieliśmy dobry kontakt, a ich pracę cechowało rzetelne podejście oraz skrupulatność.

  Podsumowując, nasze doświadczenie z SeoFly jest bardzo pozytywne.

  oryginalny sok
  Krystian Krystoforski
  Krystian Krystoforski Manager ds. Marketingu i PR w ORYGINALNY SOK

  Nasza współpraca z agencją SeoFly sięga stycznia 2019 roku.

  Agencji powierzyliśmy działania z zakresu SEO strony internetowej ww.oryginalnysok.pl oraz okazjonalną promocję w ramach kampanii Google Ads.

  SeoFly przez cały czas współpracy utrzymuje dużą rzetelność i efektywność, jednocześnie z agencją jest dobry kontakt i sprawna komunikacja, co sobie bardzo cenimy u partnera biznesowego.

  Podsumowując, współpracę z SeoFly oceniamy pozytywnie i polecamy ją każdej potencjalnej zainteresowanej firmie.