Top

Pozycjonowanie Legionowo

SeoFly / Kontakt / Pozycjonowanie Legionowo

Pozycjonowanie stron internetowych jest podstawą skutecznego marketingu w sieci. W zasadzie każda firma powinna być aktywna na tym polu, zarówno jeśli chodzi o pozycjonowanie lokalne, np. w Legionowie, jak i przy próbach dotarcia do klientów na szerszym rynku. Warto przy tym pamiętać, że pozycjonowanie strony – czyli obecność w czołówce tzw. wyników naturalnych – stanowi świetną alternatywę dla kampanii reklamowych takich jak Google Ads. Większość użytkowników traktuje ,,organic” jako źródło najlepszych informacji, dlatego warto być widocznym właśnie w tym miejscu. Zachęcamy by poprosić nas o bezpłatna ofertę na pozycjonowanie w Twoim regionie (Legionowo), dzięki temu dowiesz się jak możesz promować swój biznes oraz na czym dokładnie polega skuteczne SEO!

Najważniejsze informacje o SeoFly – jak pozycjonujemy i reklamujemy w Google AdWords

Wyróżniamy się doświadczeniem – agencja SeoFly została założona w 2013 roku, tworząc skrzydło SEO / SEM w grupie Good One, która funkcjonuje na rynku już od 2009 roku.

Wspieramy Klienta na każdym polu – fakt działania w grupie Good One, składającej się z 6 agencji wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach, sprawia że zapewniamy kompleksowe wsparcie dla każdej firmy!

Gwarantujemy bezpieczeństwo – kontrakty z nami zawierane są wyposażone w zapisy stworzone z myślą o interesie Klienta. Współpracujemy na czas nieokreślony czyli nie wiążemy Klientów długoterminowo i bronimy się dobrymi wynikami. Ponadto, pracujemy w sposób bezpieczny dla pozycjonowanej strony, stawiając na metody White Hat SEO.

Oferujemy korzystne warunki współpracy – czyli możesz liczyć na atrakcyjną ofertę – wystarczy napisać maila lub do nas zadzwonić! Zasady rozliczeń ustalamy indywidualnie i wychodzimy naprzeciw potrzebom Klienta. Pamiętaj, że klienci z Legionowa mogą liczyć u nas na bardzo atrakcyjny rabat – 50% taniej przez 2 pierwsze miesiące pozycjonowania strony.
  Wybierz orientacyjny budżet miesięczny:


  Legionowo – wypozycjonuj lokalnie swoją firmę oraz docieraj do nowych klientów z całej Polski!

  pozycjonowanie

  Działania rozpoczynamy od wykonania kompleksowego audytu strony internetowej oraz jej dotychczasowego profilu linków

  Masz negatywne doświadczenia z agencją SEO? Nie ma problemu, realizujemy również zdejmowanie filtrów oraz doradzamy jakie decyzje biznesowe warto podjąć, aby Twoja firma rozwijała się w Internecie (poczytaj o naszym doradztwie dla firm)

  Jeśli znalazłeś nas pod hasłem, np. pozycjonowanie Legionowo – to znak, że może Cię interesować pozycjonowanie lokalne – w tym zakresie stworzymy, zoptymalizujemy i będziemy zarządzać firmową wizytówką w Google Maps, która jest niezbędna, aby dotrzeć do lokalnych klientów

  Proponujemy umowę na czas nieokreślony

  Audyt strony znajduje się w cenie oferty

  W transparentny sposób raportujemy, co robimy oraz jakie linki zdobywamy

  Zapewniamy bezpośredni dostęp do specjalisty SEO, który dowodzi większym zespołem

  Wybór fraz jest u nas swobodny i podyktowany potencjałem biznesowym

  Oferujemy obsługę na wyłączność w branży Klienta

  Wyniki pozycjonowania można sprawdzić w każdej chwili

  Dysponujemy stale rozwijanym zapleczem własnych mediów internetowych

  pozycjonowanie stron www

  Case Studies

  Mówią o nas

  Velis
  Real estate tech

  Polecam firmę SeoFly, która prowadziła dla nas działania z zakresu pozycjonowania oraz kampanii Google Ads na rynkach Emiratów Arabskich, a także w krajach Europy Zachodniej: Wielkiej Brytanii oraz Niemczech. Współpracę oceniamy pozytywnie, pracownicy SeoFly wykazują się dużym zaangażowaniem oraz wiedzą. Rekomendujemy powierzenie działań z zakresu SEO i SEM firmie SeoFly.

  Paweł Molendowski
  Dział Marketingu i Reklamy OXIMO

  Ponad 4-letnią współpracę z agencją SeoFly oceniamy bardzo dobrze. Firma realizowała dla nas działania z zakresu pozycjonowania strony www oraz kampanii reklamowej w Google Ads. Z pracownikami agencji zawsze mieliśmy dobry kontakt, a ich pracę cechowało rzetelne podejście oraz skrupulatność.

  Podsumowując, nasze doświadczenie z SeoFly jest bardzo pozytywne.

  oryginalny sok
  Krystian Krystoforski
  Krystian Krystoforski Manager ds. Marketingu i PR w ORYGINALNY SOK

  Nasza współpraca z agencją SeoFly sięga stycznia 2019 roku.

  Agencji powierzyliśmy działania z zakresu SEO strony internetowej ww.oryginalnysok.pl oraz okazjonalną promocję w ramach kampanii Google Ads.

  SeoFly przez cały czas współpracy utrzymuje dużą rzetelność i efektywność, jednocześnie z agencją jest dobry kontakt i sprawna komunikacja, co sobie bardzo cenimy u partnera biznesowego.

  Podsumowując, współpracę z SeoFly oceniamy pozytywnie i polecamy ją każdej potencjalnej zainteresowanej firmie.