Top

Pozycjonowanie Białystok

SeoFly / Kontakt / Pozycjonowanie Białystok

Pozycjonowanie strony internetowej to najlepszy sposób na zdobycie wartościowych zapytań i, w efekcie, klientów. Wysoka obecność w tzw. wynikach naturalnych Google to klucz do zainteresowania odbiorców, którzy intuicyjnie ignorują reklamy wyświetlane im na każdym kroku w sieci. Działania SEO są więc bardzo dobrym rozwiązaniem dla firm i przedsiębiorców z Białegostoku lub innych miejscowości, jeśli chodzi o woj. podlaskie. Zapraszamy do przeczytania informacji o naszej ofercie oraz skontaktowania się!

Poznaj garść liczb i faktów związanych z SeoFly

Służymy doświadczeniem – działamy na rynku od 2013 roku, a grupa marketingowa, którą współtworzymy istnieje od 2009 roku.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie – jesteśmy częścią grupy Good One, w której znajduje się 6 zespołów o różnym profilu specjalizacji m.in. agencja Good One PR i agencja Social Lama, dlatego możemy pomóc rozwijać Twój biznes również na wielu innych polach!

Ograniczamy Twoje ryzyko – nasza umowa jest skonstruowana w najkorzystniejszy dla Klienta sposób. Zakłada współpracę na czas nieokreślony oraz zawiera zapisy dotyczące bezpieczeństwa domeny, np. obliguje nas do działań White Hat SEO (ograniczających ryzyko otrzymania kary ze strony Google) oraz wyklucza zautomatyzowane techniki pozycjonowania.

Oferujemy atrakcyjne ceny – każda oferta jest szyta na miarę, zgodnie z potrzebami i celami Klienta. Rozliczamy się w modelach: abonamentowym oraz mieszanym (podstawa + sucess fee), a klienci z Białegostoku mogą liczyć na rabat 50% przez 2 pierwsze miesiące działań SEO.
  Wybierz orientacyjny budżet miesięczny:


  Jesteś z Białegostoku? Sprawdź, jak u nas wygląda pozycjonowanie strony

  pozycjonowanie

  Działania rozpoczynamy od wykonania kompleksowego audytu strony internetowej oraz jej dotychczasowego profilu linków

  Masz negatywne doświadczenia z agencją SEO? Nie ma problemu, realizujemy również zdejmowanie filtrów oraz doradzamy jakie decyzje biznesowe warto podjąć, aby Twoja firma rozwijała się w Internecie (poczytaj o naszym doradztwie dla firm)

  Jeśli znalazłeś nas pod hasłem, np. pozycjonowanie Białystok – to znak, że może Cię interesować pozycjonowanie lokalne – w tym zakresie stworzymy, zoptymalizujemy i będziemy zarządzać firmową wizytówką w Google Maps, która jest niezbędna, aby dotrzeć do lokalnych klientów

  Proponujemy umowę na czas nieokreślony

  Audyt strony znajduje się w cenie oferty

  W transparentny sposób raportujemy, co robimy oraz jakie linki zdobywamy

  Zapewniamy bezpośredni dostęp do specjalisty SEO, który dowodzi większym zespołem

  Wybór fraz jest u nas swobodny i podyktowany potencjałem biznesowym

  Oferujemy obsługę na wyłączność w branży Klienta

  Wyniki pozycjonowania można sprawdzić w każdej chwili

  Dysponujemy stale rozwijanym zapleczem własnych mediów internetowych

  pozycjonowanie stron www

  Case Studies

  Mówią o nas

  Velis
  Real estate tech

  Polecam firmę SeoFly, która prowadziła dla nas działania z zakresu pozycjonowania oraz kampanii Google Ads na rynkach Emiratów Arabskich, a także w krajach Europy Zachodniej: Wielkiej Brytanii oraz Niemczech. Współpracę oceniamy pozytywnie, pracownicy SeoFly wykazują się dużym zaangażowaniem oraz wiedzą. Rekomendujemy powierzenie działań z zakresu SEO i SEM firmie SeoFly.

  Paweł Molendowski
  Dział Marketingu i Reklamy OXIMO

  Ponad 4-letnią współpracę z agencją SeoFly oceniamy bardzo dobrze. Firma realizowała dla nas działania z zakresu pozycjonowania strony www oraz kampanii reklamowej w Google Ads. Z pracownikami agencji zawsze mieliśmy dobry kontakt, a ich pracę cechowało rzetelne podejście oraz skrupulatność.

  Podsumowując, nasze doświadczenie z SeoFly jest bardzo pozytywne.

  oryginalny sok
  Krystian Krystoforski
  Krystian Krystoforski Manager ds. Marketingu i PR w ORYGINALNY SOK

  Nasza współpraca z agencją SeoFly sięga stycznia 2019 roku.

  Agencji powierzyliśmy działania z zakresu SEO strony internetowej ww.oryginalnysok.pl oraz okazjonalną promocję w ramach kampanii Google Ads.

  SeoFly przez cały czas współpracy utrzymuje dużą rzetelność i efektywność, jednocześnie z agencją jest dobry kontakt i sprawna komunikacja, co sobie bardzo cenimy u partnera biznesowego.

  Podsumowując, współpracę z SeoFly oceniamy pozytywnie i polecamy ją każdej potencjalnej zainteresowanej firmie.