Top

Zmiana strony internetowej a SEO

SeoFly / SEO  / Zmiana strony internetowej a SEO
pozycjonowanie strony

Zmiana strony internetowej a SEO

Za pośrednictwem strony internetowej mamy możliwość przedstawienia naszej oferty przyszłym klientom. Stanowi ona cenne źródło informacji o działalności firmy oraz umożliwia zaprezentowanie oferty. Jej wygląd i działanie jest istotnym elementem, który przekłada się na wizerunek danej marki. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na zmianę swojej dotychczasowej strony internetowej.

Takie działanie niesie za sobą wiele możliwości, które mają korzystny wpływ na dalszy rozwój biznesu. Jednak nie można wówczas zapominać o istotnym aspekcie, jakim pozycjonowanie strony. Dzięki, któremu mamy możliwość dotarcia z naszą ofertą do potencjalnych klientów.

Dlatego we współpracy z Senuto przygotowaliśmy artykuł, w którym podpowiadamy, jak nie zepsuć seo podczas zmiany strony internetowej. Omawiane przez nas czynniki mają bezpośredni wpływ na widoczność strony oraz pozyskiwany ruch z organicznych wyników wyszukiwania.


Udostępnij

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych jest moją pasją, którą w SeoFly realizuję od 2016 roku. Bycie na bieżąco z aktualnymi trendami w połączeniu ze znajomością technologii pozwala mi budować skuteczne strategie dla wszystkich moich klientów. Na co dzień doradzam firmom jak zwiększyć ruch i sprzedaż za pośrednictwem strony internetowej. Prowadzę również szkolenia dla marek, z którymi współpracuję.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.