Top

Nowe usługi dostępne na stronie agencji

SeoFly / Newsy  / Nowe usługi dostępne na stronie agencji

Nowe usługi dostępne na stronie agencji

Pragniemy poinformować, że na naszej stronie poszerzyliśmy ofertę o 3 dodatkowe usługi: wizytówki Google Maps, bannery reklamowe oraz budowę dedykowanych zaplecz. Każda z nich może przyczynić się do rozwoju biznesu oraz skutecznej promocji marki w Internecie. 

Praktyka działań SEO oraz SEM sprawia, że wyżej wymienione usługi towarzyszyły nam od początku. Nie mniej, mając na uwadze zróżnicowane potrzeby Klientów, postanowiliśmy wyszczególnić następujące formy wsparcia:

  • Wizytówki Google Maps – tworzenie i optymalizacja wizytówek firmowych dostępnych w Mapach Google. Ponadto, dodatkową opcją w ramach tej usługi jest wykonanie wirtualnego spaceru po siedzibie firmy.
  • Bannery reklamowe AdWords – czyli reklamy graficzne, bez których nie sposób efektownie wykorzystać potencjał kampanii AdWords. Realizujemy bannery we wszystkich formatach dostępnych w Google AdSense tzn. dopasowujemy je do wszystkich wytycznych narzucanych przez Google.
  • Zaplecza dedykowane SEO – idealny wariant dla Klientów zainteresowanych działaniami SEO o dużym stopniu autonomii i jednocześnie ukierunkowanych na budowę własnych mediów internetowych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszego wsparcia!

Wykonaj bezpłatny audyt SEO swojej strony już Teraz!
Wprowadź adres URL swojej strony głównej lub dowolnej strony w swojej domenie i otrzymaj raport o jej działaniu w ciągu 30 sekund.


Jestem współzałożycielem agencji i koordynuję prace całego zespołu. Poza SEO, posiadam wieloletnie doświadczenie w copywritingu oraz public relations. Mam nadzieję, że podobał Ci się mój artykuł. Z chęcią odpowiem na każde pytanie dotyczące naszej pracy oraz projektów. Zapraszam do kontaktu! kom. 510796217 mail. [email protected]

Brak komentarzy

Skomentuj