Top

Shopee wycofuje się z Polski

SeoFly / Newsy  / Shopee wycofuje się z Polski

Shopee wycofuje się z Polski

Sea, właściciel platformy Shopee, 13 stycznia zakończy działalność w Polsce, informuje agencja Bloomberg.

Na stronie https://shopee.pl/m/closing pojawiło się oświadczenie następującej treści:

Drodzy Użytkownicy Shopee,

Z żalem informujemy, że platforma Shopee Polska kończy działalność. Od 13. stycznia 2023 r. godz. 23:59 możliwość składania nowych zamówień za pośrednictwem platformy Shopee Polska zostanie wstrzymana.

Zamówienia złożone przed 13. stycznia 2023 r. godz. 23:59 zostaną zrealizowane standardowo, a wsparcie i obsługa zamówień pozostanie dostępna dla Użytkowników, którzy złożyli zamówienia na naszej platformie.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszym zespołem Obsługi Klienta poprzez formularz kontaktowy.

Dziękujemy, że byliście z nami.

Z poważaniem, Zespół Shopee Polska

E-commerce wymusza praktycznie dywersyfikacje marketingu i źródeł pozyskania klienta. Własny sklep na niezależnej platformie sprzedażowej to nic trudnego a w zespole SeoFly uzyskasz pomoc w trudnych początkach kariery e-commerce.

Shopee, wiodąca platforma e-commerce w Azji Południowo-Wschodniej, ogłosiła zakończenie działalności w Polsce. Ta wiadomość pojawia się po decyzji Shopee o skoncentrowaniu swojej działalności w krajach Azji i Ameryki Łacińskiej, gdzie dostrzegł większy potencjał wzrostu.
Shopee został uruchomiony w 2015 roku jako mobilny rynek dla konsumentów do kupowania i sprzedawania produktów w Azji Południowo-Wschodniej. Od tego czasu firma stała się regionalną potęgą z ponad 200 milionami użytkowników robiących zakupy w aplikacji. W 2017 roku Shopee rozszerzył swój zasięg na Europę, otwierając działalność w Polsce.
Od trzech lat Shopee starało się dostarczać kupującym w Polsce produkty zarówno od lojalnych jak i globalnych sprzedawców w konkurencyjnych cenach. Firma stworzyła również rozbudowany zespół obsługi klienta, aby zapewnić klientom dobrą opiekę podczas korzystania z platformy.
Wykonaj bezpłatny audyt SEO swojej strony już Teraz!
Wprowadź adres URL swojej strony głównej lub dowolnej strony w swojej domenie i otrzymaj raport o jej działaniu w ciągu 30 sekund.


Share
Brak komentarzy

Skomentuj