Top

Shopee wycofuje się z Polski

SeoFly / Newsy  / Shopee wycofuje się z Polski

Shopee wycofuje się z Polski

Sea, właściciel platformy Shopee, 13 stycznia zakończy działalność w Polsce, informuje agencja Bloomberg.

Na stronie https://shopee.pl/m/closing pojawiło się oświadczenie następującej treści:

Drodzy Użytkownicy Shopee,

Z żalem informujemy, że platforma Shopee Polska kończy działalność. Od 13. stycznia 2023 r. godz. 23:59 możliwość składania nowych zamówień za pośrednictwem platformy Shopee Polska zostanie wstrzymana.

Zamówienia złożone przed 13. stycznia 2023 r. godz. 23:59 zostaną zrealizowane standardowo, a wsparcie i obsługa zamówień pozostanie dostępna dla Użytkowników, którzy złożyli zamówienia na naszej platformie.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszym zespołem Obsługi Klienta poprzez formularz kontaktowy.

Dziękujemy, że byliście z nami.

Z poważaniem, Zespół Shopee Polska

E-commerce wymusza praktycznie dywersyfikacje marketingu i źródeł pozyskania klienta. Własny sklep na niezależnej platformie sprzedażowej to nic trudnego a w zespole SeoFly uzyskasz pomoc w trudnych początkach kariery e-commerce.

Shopee, wiodąca platforma e-commerce w Azji Południowo-Wschodniej, ogłosiła zakończenie działalności w Polsce. Ta wiadomość pojawia się po decyzji Shopee o skoncentrowaniu swojej działalności w krajach Azji i Ameryki Łacińskiej, gdzie dostrzegł większy potencjał wzrostu.
Shopee został uruchomiony w 2015 roku jako mobilny rynek dla konsumentów do kupowania i sprzedawania produktów w Azji Południowo-Wschodniej. Od tego czasu firma stała się regionalną potęgą z ponad 200 milionami użytkowników robiących zakupy w aplikacji. W 2017 roku Shopee rozszerzył swój zasięg na Europę, otwierając działalność w Polsce.
Od trzech lat Shopee starało się dostarczać kupującym w Polsce produkty zarówno od lojalnych jak i globalnych sprzedawców w konkurencyjnych cenach. Firma stworzyła również rozbudowany zespół obsługi klienta, aby zapewnić klientom dobrą opiekę podczas korzystania z platformy.
Wykonaj bezpłatny audyt SEO swojej strony już Teraz!
Wprowadź adres URL swojej strony głównej lub dowolnej strony w swojej domenie i otrzymaj raport o jej działaniu w ciągu 30 sekund.


Share
Brak komentarzy

Skomentuj

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.