Top

Wynik organiczny

SeoFly / Wynik organiczny

Wynik organiczny

Zwany też naturalnym, to wynik podawany przez wyszukiwarkę Google po wpisaniu określonego zapytania, który nie jest wynikiem reklamowych tj. generowanym przez kampanię Google Ads. Pozycjonowanie jest ukierunkowane na oddziaływanie właśnie na te wyniki organiczne. Przeważnie, strona wynikowa podaje 10 pozycji wynikowych, ale zależy to od konkretnego hasła, jakie wpisujemy. W przypadku niektórych zapytań, wyniki generowane przez Google uwzględniają geo-lokalizację i zawierają Mapę Google. Pozycji z Map Google również traktowane są jako wyniki organiczne. W raportach, ilustrujących pozycje strony w Google na określone hasła, podajemy pozycje witryny na każdy dzień miesiąca, np. pozycja nr „4” mówi, że stroną tego dnia można było znaleźć na 4. miejscu od góry, pomijając wyniki oznaczone jako ,,reklama”.

Wykonaj bezpłatny audyt SEO swojej strony już Teraz!
Wprowadź adres URL swojej strony głównej lub dowolnej strony w swojej domenie i otrzymaj raport o jej działaniu w ciągu 30 sekund.


Share

Agencja SeoFly powstała w 2013 roku i jest częścią grupy marketingowej Good One. Podoba Ci się nasz blog? Zapisz się do naszego newslettera. Chcesz, abyśmy pomogli Ci wypromować biznes? Skontaktuj się ;-) kom. 510796217 mail. [email protected]