Top

Query Deserves Diversity (QDD)

SeoFly / Query Deserves Diversity (QDD)

Query Deserves Diversity (QDD)

Zapytanie Query Deserves Diversity (QDD) to koncepcja wprowadzona przez Google w celu zapewnienia różnorodności i integracji wyników wyszukiwania. Ideą Query Deserves Diversity (QDD) jest unikanie wyświetlania tego samego typu treści lub witryny dla każdego zapytania. Oznacza to, że jeśli ktoś szuka czegoś konkretnego, nie powinien ciągle uzyskiwać podobnych wyników.

Algorytm QDD ma na celu zapewnienie różnych opcji użytkownikom o różnych preferencjach i zainteresowaniach. Dlatego tak ważne jest, aby firmy i strony internetowe optymalizowały swoje strony internetowe za pomocą różnych słów kluczowych, zamiast polegać wielokrotnie na jednym słowie kluczowym lub wyrażeniu.

Wykonaj bezpłatny audyt SEO swojej strony już Teraz!
Wprowadź adres URL swojej strony głównej lub dowolnej strony w swojej domenie i otrzymaj raport o jej działaniu w ciągu 30 sekund.


Share

Agencja SeoFly powstała w 2013 roku i jest częścią grupy marketingowej Good One. Podoba Ci się nasz blog? Zapisz się do naszego newslettera. Chcesz, abyśmy pomogli Ci wypromować biznes? Skontaktuj się ;-) kom. 510796217 mail. [email protected]