Top

CTA

SeoFly / CTA

CTA

CTA to skrót od angielskiego terminu „Call to Action”, który dosłownie oznacza „wezwanie do działania”. Jest to marketingowe narzędzie używane przede wszystkim w reklamach, na stronach internetowych, w e-mail marketingu oraz w innych formach komunikacji, które ma na celu skłonienie odbiorcy do wykonania określonej czynności. CTA może przybierać formę przycisku, linku lub instrukcji i zwykle jest sformułowane w sposób, który zachęca do natychmiastowego działania, np. „Kup teraz”, „Dowiedz się więcej” lub „Zarejestruj się”. Dobrze zaprojektowane CTA może znacznie zwiększyć zaangażowanie użytkowników oraz skuteczność kampanii reklamowych.

Wykonaj bezpłatny audyt SEO swojej strony już Teraz!
Wprowadź adres URL swojej strony głównej lub dowolnej strony w swojej domenie i otrzymaj raport o jej działaniu w ciągu 30 sekund.


Share

Śledzę newsy z branży i dbam o regularne poszerzanie swojej wiedzy z zakresu pozycjonowania stron. Pozwala mi to na trafne dopasowanie strategii i realizację indywidualnych celów każdego z moich klientów, aby wspólnie osiągać założone cele.