Top

Wsparcie społecznej Inicjatywy: Kampania (P)okaż Serce

SeoFly / Newsy  / Wsparcie społecznej Inicjatywy: Kampania (P)okaż Serce
projektowanie_stron_internetowych

Wsparcie społecznej Inicjatywy: Kampania (P)okaż Serce

W dzisiejszym świecie, cyfrowa obecność jest niezbędna dla każdej inicjatywy. W odpowiedzi na rosnące potrzeby społeczne i chęć wsparcia inicjatyw, mających na celu niesienie pomocy, nasza agencja z dumą dołącza do grona firm wspierających akcję charytatywną „(P)okaż Serce”. Akcja prowadzona jest pod egidą Kliniki Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży przy Instytucie Matki i Dziecka.

Z inicjatywy zespołu, podjęliśmy decyzję o zaangażowaniu naszych zasobów i talentów, by bezinteresownie stworzyć stronę internetową dedykowaną tej szlachetnej sprawie.

Cel kampanii

Głównym zamysłem kampanii „Pokaż Serce” było zwiększenie świadomości społecznej odnośnie nowotworów dziecięcych oraz podkreślenie znaczenia ich wczesnego wykrywania. Inicjatywa ta miała na celu nie tylko edukować, ale i zmobilizować społeczeństwo do działania, aby wspólnie zmierzyć się z problemem późnego diagnozowania chorób nowotworowych u dzieci.

Geneza problemu leży w tym, że co roku w Polsce diagnozuje się złośliwe nowotwory u około 1100-1200 dzieci. Często niejednoznaczne symptomy lub ukryty początek choroby prowadzą do tego, że ponad połowa diagnoz jest stawiana w późnym, zaawansowanym stadium. Mimo że nowotwory u najmłodszych wywołują strach, ich szanse na wyzdrowienie są zazwyczaj wyższe niż u dorosłych. Skuteczność leczenia zależy głównie od czasu wykrycia choroby, jej rodzaju i etapu zaawansowania, ale średnio szacuje się ją na około 70-80 procent. Podniesienie świadomości o nowotworach dziecięcych i wczesnym ich diagnozowaniu może przyczynić się do szybszego wykrywania i leczenia chorób na wczesnym etapie.

Kampanię wspierają także Anna i Robert Lewandowscy, którzy gościnnie wystąpili w spocie reklamowym akcji:

 

Nasz wkład

Rozumiejąc wagę i pilność tej sprawy, postanowiliśmy włączyć się w tę niezwykle potrzebną inicjatywę, oferując swoje usługi pro publico bono. Specjaliści z teamu Seofly zaprojektowali i wdrożyli profesjonalną stronę internetową dla kampanii, która stała się centrum informacyjnym i węzłem komunikacyjnym dla wszystkich zainteresowanych oraz zaangażowanych w działania. Za kreatywną koncepcję i realizację kampanii odpowiadała agencja Good One PR, a grafiki przygotowała agencja graficzna DIEA.

Projekt strony internetowej został opracowany z myślą o łatwej nawigacji i dostępności, aby każdy – niezależnie od wieku czy doświadczenia technologicznego – mógł bez problemu znaleźć potrzebne informacje na temat nowotworów dziecięcych i ich wczesnego wykrywania.

Efekty współpracy

Wkład agencji Seofly w kampanię „Pokaż Serce” pokazuje, jak ważna jest społeczna odpowiedzialność biznesu i gotowość do wspierania szczytnych celów. Dzięki takim działaniom, projekty społeczne zyskują nie tylko na jakości swoich działań, ale również na zasięgu, co w przypadku kampanii edukacyjnych jest kluczowe. To przykład, jak wiedza i umiejętności specjalistów mogą służyć większemu dobru i przyczyniać się do zmian na lepsze w społeczeństwie.

Strona została zaprojektowana z myślą o intuicyjnej nawigacji i estetycznym designie, co ma na celu nie tylko przyciągnięcie uwagi użytkowników, ale również umożliwienie łatwego dostępu do informacji o akcji, sposobach wsparcia i aktualnościach. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym strona jest dostępna na wszystkich urządzeniach, co pozwala na dotarcie do jak najszerszego grona odbiorców.

Nasze zaangażowanie w projekt „(P)okaż Serce” wynika z głębokiego przekonania, że jako firma mamy nie tylko możliwości, ale i obowiązek wspierania inicjatyw, które przynoszą realną zmianę w społeczeństwie. Uważamy, że każdy gest pomocy, niezależnie od jego skali, ma ogromne znaczenie i może przyczynić się do poprawy jakości życia wielu ludzi, nawet tych małych.

 

Nasza perspektywa

Dla naszej agencji praca nad tym projektem była nie tylko wyzwaniem zawodowym, ale przede wszystkim okazją do wykazania się społeczną odpowiedzialnością i udowodnienia, że w świecie cyfrowym technologie mogą służyć nie tylko biznesowi, ale również szczytnym celom. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tej inicjatywy i mamy nadzieję, że nasz wkład przyczyni się do jej sukcesu.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia strony pokazserce.pl i wsparcia akcji. Razem możemy dokonać znaczącej zmiany, pokazując, że empatia i solidarność wciąż są wartościami, które kształtują naszą rzeczywistość.

Wykonaj bezpłatny audyt SEO swojej strony już Teraz!
Wprowadź adres URL swojej strony głównej lub dowolnej strony w swojej domenie i otrzymaj raport o jej działaniu w ciągu 30 sekund.


Share

Śledzę newsy z branży i dbam o regularne poszerzanie swojej wiedzy z zakresu pozycjonowania stron. Pozwala mi to na trafne dopasowanie strategii i realizację indywidualnych celów każdego z moich klientów, aby wspólnie osiągać założone cele.

Brak komentarzy

Skomentuj