Top

UX

SeoFly / UX

UX

User Experience (UX) koncentruje się na tworzeniu systemów i aplikacji, które zapewniają użytkownikom łatwy w nawigacji, intuicyjny interfejs, z naciskiem na wydajność i przyjemne wrażenia użytkownika. Koncentrując się na tych celach, UX jest w stanie tworzyć rozwiązania, które są łatwe do zrozumienia dla użytkowników, a jednocześnie poprawiają ogólną produktywność.

Zasady stojące za UX  koncentrują się wokół testowania użyteczności, mapowania podróży klienta, tworzenia szkieletów i prototypowania. Testy użyteczności obejmują obserwację, w jaki sposób ludzie korzystają z produktu lub systemu w celu zidentyfikowania wszelkich problemów lub potrzebnych ulepszeń. Mapowanie podróży klienta po stronie służy do identyfikacji obszarów, w których można uzyskać lepsze wrażenia użytkownika poprzez zmiany w projekcie lub funkcjonalności witryny.


Udostępnij

Śledzę newsy z branży i dbam o regularne poszerzanie swojej wiedzy z zakresu pozycjonowania stron. Pozwala mi to na trafne dopasowanie strategii i realizację indywidualnych celów każdego z moich klientów, aby wspólnie osiągać założone cele.