Top

SXO

SeoFly / SXO

SXO

Search Experience Optimization (SXO) to proces, który koncentruje się na poprawie widoczności stron internetowych i treści w wyszukiwarkach, a ostatecznym celem jest zwiększenie ruchu organicznego w witrynie. SXO łączy aspekty optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO) i optymalizacji doświadczeń użytkownika (UXO). Opiera się na zrozumieniu, w jaki sposób użytkownicy wyszukują informacje, optymalizacji stron internetowych pod kątem określonych słów kluczowych i fraz kluczowych, a także stworzeniu intuicyjnego doświadczenia użytkownika, które zachęca odwiedzających do dłuższego pozostania na stronach.

SXO zwiększa zaangażowanie użytkowników, ułatwiając znajdowanie witryn internetowych dzięki wyszukiwaniu organicznemu. W tym celu obejmuje takie działania jak analiza istniejących danych, dotyczących wydajności treści; badanie odbiorców docelowych; oraz opracowywanie strategii optymalizacji tytułów stron internetowych, metaopisów, nagłówków i struktury treści.

Wykonaj bezpłatny audyt SEO swojej strony już Teraz!
Wprowadź adres URL swojej strony głównej lub dowolnej strony w swojej domenie i otrzymaj raport o jej działaniu w ciągu 30 sekund.






Share

Agencja SeoFly powstała w 2013 roku i jest częścią grupy marketingowej Good One. Podoba Ci się nasz blog? Zapisz się do naszego newslettera. Chcesz, abyśmy pomogli Ci wypromować biznes? Skontaktuj się ;-) kom. 510796217 mail. [email protected]