Top

SXO

SeoFly / SXO

SXO

Search Experience Optimization (SXO) to proces, który koncentruje się na poprawie widoczności stron internetowych i treści w wyszukiwarkach, a ostatecznym celem jest zwiększenie ruchu organicznego w witrynie. SXO łączy aspekty optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO) i optymalizacji doświadczeń użytkownika (UXO). Opiera się na zrozumieniu, w jaki sposób użytkownicy wyszukują informacje, optymalizacji stron internetowych pod kątem określonych słów kluczowych i fraz kluczowych, a także stworzeniu intuicyjnego doświadczenia użytkownika, które zachęca odwiedzających do dłuższego pozostania na stronach.

SXO zwiększa zaangażowanie użytkowników, ułatwiając znajdowanie witryn internetowych dzięki wyszukiwaniu organicznemu. W tym celu obejmuje takie działania jak analiza istniejących danych, dotyczących wydajności treści; badanie odbiorców docelowych; oraz opracowywanie strategii optymalizacji tytułów stron internetowych, metaopisów, nagłówków i struktury treści.


Udostępnij

Śledzę newsy z branży i dbam o regularne poszerzanie swojej wiedzy z zakresu pozycjonowania stron. Pozwala mi to na trafne dopasowanie strategii i realizację indywidualnych celów każdego z moich klientów, aby wspólnie osiągać założone cele.