Top

SEO Copywriting

SeoFly / SEO Copywriting

SEO Copywriting

Usługa polegająca na tworzeniu treści przygotowanych w taki sposób, aby sprzyjało to lepszemu pozycjonowaniu strony w wynikach Google. W praktyce, wplatamy tu wyselekcjonowane wcześniej słowa kluczowe w treści, tak aby były wychwytywane przez Google. Dbamy przy tym o optymalne zagęszczenie tych słów kluczowych w tekście, tak aby nie przesadzić, powodując efekt tzw. Keyword stuffing – który może poskutkować obniżeniem pozycji strony. Godzimy aspekt SEO z wizerunkowym, tworząc wszystkie treści przede wszystkim z myślą o realnym odbiorcy. SEO Copywriting jest realizowany na stronie Klienta, ale również na potrzeby Link Buildingu czyli na stronach zewnętrznych względem Klienta.

Wykonaj bezpłatny audyt SEO swojej strony już Teraz!
Wprowadź adres URL swojej strony głównej lub dowolnej strony w swojej domenie i otrzymaj raport o jej działaniu w ciągu 30 sekund.


Share

Agencja SeoFly powstała w 2013 roku i jest częścią grupy marketingowej Good One. Podoba Ci się nasz blog? Zapisz się do naszego newslettera. Chcesz, abyśmy pomogli Ci wypromować biznes? Skontaktuj się ;-) kom. 510796217 mail. [email protected]