Top

Gclid

SeoFly / Gclid

Gclid

Gclid to skrót od angielskiego terminu „Google Click ID”, który jest unikalnym identyfikatorem przypisanym do kliknięć w linki sponsorowane w Google Ads. Gclid jest automatycznie dodawany do adresów URL po kliknięciu na link reklamowy i służy do śledzenia skuteczności kampanii reklamowych w Google Ads. Dzięki Gclid, można zbierać dane dotyczące kliknięć, konwersji i kosztów, a także analizować źródło ruchu i efektywność różnych kampanii reklamowych. Gclid jest szczególnie przydatny dla firm prowadzących kampanie reklamowe w Google Ads, ponieważ pozwala na dokładne śledzenie efektów działań reklamowych i optymalizację kampanii.

Wykonaj bezpłatny audyt SEO swojej strony już Teraz!
Wprowadź adres URL swojej strony głównej lub dowolnej strony w swojej domenie i otrzymaj raport o jej działaniu w ciągu 30 sekund.


Share

Agencja SeoFly powstała w 2013 roku i jest częścią grupy marketingowej Good One. Podoba Ci się nasz blog? Zapisz się do naszego newslettera. Chcesz, abyśmy pomogli Ci wypromować biznes? Skontaktuj się ;-) kom. 510796217 mail. [email protected]